NTU International

ntuinternational.nisantasi.edu.tr

NTU International London

Londra’nın renkli ve hareketli semtlerinden Covent Garden’da İngilizce eğitimi alarak, farklı ülkelerden ve kültürlerden birçok arkadaş edinebilir, yürüyüş mesafesindeki dünyaca ünlü müzeleri gezerek, ruhunuzu sanatın estetik yönüyle doyurabilir, şehrin meşhur simgelerinin önünde fotoğraf çekip, İngiliz aksanı eşliğinde tarih kokan Londra sokaklarında gezdikten sonra Soho’nun müthiş kafelerinde kaliteli zaman geçirebilirsiniz.
Öğrenci sayısı en fazla 14 kişilik olan sınıflarda öğrenciler haftada 20 ders yoğun İngilizce eğitimi almaktadır. İngilizce seviyesine bağlı olarak uluslararası öğrencilerin de bulunduğu sınıflarda eğitim alan Nişantaşı Üniversitesi öğrencileri sabah genel İngilizce dersi alıp, öğleden sonra da konuşma derslerine katılır.
Öğrenciler, okula metro ile yaklaşık 30 dk lık mesafede olan konaklamada kalırlar. Özel banyolu, tek kişilik odalarda kalan öğrencilerimiz mutfak ve salonu aynı katta bulunan öğrenciler ile birlikte ortak kullanmaktadır.
İngilizce hazırlık eğitimi Londra’nın renkli ve hareketli semtlerinden Covent Garden’da sunulmaktadır. Okul, British Museum ve River Times lokasyonlarıyla Tottenham Court Road ve Holborn Piccadilly Circus ana metro hatlarına yürüme mesafesindedir.